فروشگاه آنلاین مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان | توضیحات محصول
صفحه اصلی وب‌سایت
صفحه‌اصلی فروشگاه
شبکه‌های کامپیوتری
کامپیوترهای شخصی
وب‌سایت‌های اینترنتی
برنامه نویسی کامپیوتری
آموزش (آنلاین‌-حضوری)
پرداخت آنلاین
سبد خرید شما خالی است!

مبلغ واحد: 4990000 تومان

مبلغ واحد (بعداز تخفیف): 4590000 تومان

مبلغ کل: 0 تومان

تعداد مورد درخواست:

توضیحات کلی

  • مشتریان گرامی با خرید این بسته، نماینده ما جهت عقد قرارداد به محل شما اعزام خواهد شد و در این حضور، پس از عقد قرار داد بر طبق بسته خریداری شده، از همان روز شروع پشتیبانی آغاز خواهد شد.

خریداری نمودم 0
تصمیم به خرید دارم 1
افزودن به علاقه‌مندی‌ها 0
اطلاعات تکمیلی

  • مشتریان گرامی با خرید این بسته، نماینده ما جهت عقد قرارداد به محل شما اعزام خواهد شد و در این حضور، پس از عقد قرار داد بر طبق بسته خریداری شده، از همان روز شروع پشتیبانی آغاز خواهد شد.

توجه به نوع خدمات پشتیبانی این بسته:

  1.  هر بسته برای پشتیبانی حداکثر تعداد کامپیوتر ذکر شده و به مدت یک ماه می‌باشد. (درصورت اینکه بخواهید قرارداد بیش از یک ماه ببندید، به تعداد هر ماه از این بسته نیاز خواهید داشت. (بعنوان مثال: برای ۶ ماه پشتیبانی، به خریداری ۶ بسته نیاز است.)
  2. خدماتی که با خرید این بسته قابل پشتیبانی می‌باشد، شامل: مشکلات ویندوز، اشتراک گذاری فایلها، اشتراک گذاری چاپگر در شبکه، نصب رایگان ویندوز تا شش کامپیوتر در ماه، پشتیبانی حضوری ماهانه چهار بار، بهینه سازی شبکه موجود و تهیه نقشه و اسناد شبکه است.
  3. به جز جلسه اول (همان جلسه عقد قرارداد) که کارشناس ما در محل حاضر می‌گردد و مشکلات احتمالی را برطرف کرده و توضیحات لازم را به مدیر شبکه شما می‌دهد، سایر ارتباطات ما و ادامه پشتیبانی شبکه شما، فقط تلفنی و یا از طریق کنترل از راه دور می‌باشد به جز موارد ذکر شده در بند ۲ (فقط نصب ویندوز و پشتیبانی حضوری) و در شرایط ضرورت طبق بند ۵
  4. تعداد تماس های تلفنی و یا کنترل از راه دور سیستم شما، در تمام مدت قرار داد، محدودیتی ندارد.
  5. درصورتیکه از طریق غیر حضوری مشکلات قابل حل نباشد و نیاز به حضور کارشناس ما در محل باشد، در طول مدت قرارداد برای هر مراجعه، تنها هزینه ایاب و ذهاب اخذ خواهد شد و هیچگونه هزینه دیگری نخواهد داشت.
  6. درصورتیکه خواهان خدمات و پشتیبانی بیش از این هستید، از سایر بسته های ما استفاده نمایید.
  • با خریداری این بسته، در اسرع وقت با شما جهت هماهنگی زمان حضور در محل، تماس گرفته میشود. (توجه: به درخواستهای خارج از ساعات کاری، در اولین روزکاری بعد تماس خواهیم گرفت.)
  • توصیه ما به مشتریان محترم این است که قبل از اقدام خرید هر نوع بسته، ابتدا بطور رایگان و تلفنی از مشاوره کارشناس ما استفاده نمایید. تا در خرید و پشتیبانی ما، حداکثر استفاده را برده باشید.

به امید پشتیبانی رضایت بخش برای شما عزیزان.

نمونه های مشابه
نظرات کاربران
توجه: کاربران محترمی که این نمونه را خریداری نموده اند و خواهان ثبت نظر و یا طرح سوال در این مورد می‌باشند، پس از ورود به پنل کاربری خود، این قسمت برایشان فعال خواهد شد و پس از ثبت پاسخ از طرف مدیر مربوطه، سایر کاربران هم از نقطه نظرات شما عزیزان بهره‌مند می‌گردند. با تشکر
نماد اعتماد
logo-samandehi
لوگوی شرکت به پرداخت ملت
مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان
مشهد - محله قدس - بلوار ملک آباد - کوچه قدس ۱۱ - پلاک ۴۲ - طبقه اول - زنگ سوم
شماره تماس: ۳۷۶۸۴۸۶۶-۰۵۱
شماره مدیریت: ۵۰۳۸۲۸۴-۰۹۱۵
شماره مشاور: ۶۳۶۴۴۸۸-۰۹۳۵
پست الکترونیک: info @ NetworkServiceOnline.Com
.Copyright © 2014-2022, Parsian Easy Service Center. All Rights Reserved