مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان - دلیل اعتماد به مرکز 

دلیل اعتماد به ما

چگونه به فروشگاه مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان اعتماد کنم؟
امروزه با توجه به گسترش روز افزون نفوذ در اینترنت و تهدید اطلاعات شخصی افراد، تعداد فروشگاه های اینترنتی نیز رو به افزایش است. با توجه به اینکه خرید اینترنتی در کشورما نوپا میباشد و بسیاری از کاربران این سوال برایشان بوجود میآید که چطور به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنم؟ لذا مرکز انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان بر آن شد تا روند یک خرید اینترنتی سالم را برای شما عزیزان تشریح نماید.
1. دارای تأییدیه از مراجع دولتی (نماد اعتماد الکترونیکی)، چرا که هویت صاحب امتیاز و کسب و کار اینترنتی توسط این مرجع مورد بررسی و تأیید میگردد و با کلیک روی نماد، میتوان از جزییات اعتبار سایت و صاحب امتیاز آن مطلع شد.
2. از طریق سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن ایران نیز میتوانید لیست کسب و کار های داری مجوز را جستجو نمایید.
3. سایتهایی که مجوز فوق را دارند، درصورت تخلف به راحتی قابل شناسایی و پیگیری میباشند و با متخلف برخورد خواهد شد.
4. قبل از اقدام به خرید اینترنتی، از شماره تماس و محل کسب و کار، طبق آنچه که در سایت درج شده است، (لینک تماس با ما) اطمینان حاصل فرمایید.
5. آدرس درج شده در صفحه تماس با ما، دقیقاْ با آدرس مندرج در لینک نماد اعتماد، یکسان باشد.
6. محصول و کالای مورد نظر را پس از اطمینان خاطر از صحت و قیمت آن، خریداری نمایید.
7. درصورتیکه هر سؤالی برایتان پیش آمد، قبل از اقدام به خرید، با مشاور مرکز فروش، که در صفحه تماس با ما قابل مشاهده است، تماس بگیرید.
8. قبل از اقدام به خرید حتماْ توضیحات مربوط به هر محصول و کالا را که در صفحه انتخاب کالا درج شده است و با کلیک روی عکس محصول یا کالا قابل مشاهده میباشد، مطالعه فرمایید، تا از جزئیات و مشخصات کامل کالا و محصول ارایه شده مطلع گردید.
9. از موجود بودن کالا و یا پیش خریداری آن، اطمینان حاصل فرمایید.
10. سایتهای معتبر حتماْ دارای درگاه بانکی بوده و با اتصال به درگاه بانک، و با تدابیر ایمنی و امنیتی که بانکها تدارک دیده اند، قابلیت واریزی وجود فاکتور را دارند. وجوه پرداختی قابل پیگیری و کاملاْ دارای تراکنش مشخص و دقیقی بوده که خود سندیت قانونی دارد و مبادلات مالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد.
11. سایتهای معتبر در هر لحظه از فرآیند خرید، کاربران و مشتریان خود را از طریق ایمیل یا پیامک، مطلع میکنند.
12. پس از خرید، فوراْ و بصورت سیستمی، فاکتور دیجیتالی آن به ایمیل مشتری ارسال میگردد که خود نشان دهنده انجام خرید توسط مشتری بوده و سند خرید محسوب میگردد.
13. در صورت پشیمانی مشتری از خرید، طبق یکسری قوانینی که هر مرکز فروش دارد و در سایت خود دقیقاْ اعلام کرده است، به نظر مشتری احترام میگذارد.
به امید رضایت شما عزیزان و خریدی راحت و با اطمینان

دلیل اعتماد به ما

logo-samandehi

با اطمینان پرداخت کنید
لوگوی شرکت به پرداخت ملت