مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان | خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری و سایتهای اینترنتی 

معرفی مرکز و تاریخچه

درباره‌ما

مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان، یک مرکز آموزشی – خدماتی – فروشگاهی بوده که در آن بسیاری از خدمات و مطالب آموزشی در خصوص سیستمها و شبکه‌های کامپیوتری و کسب و کار الکترونیک بصورت آنلاین و حضوری ارائه می‌گردد. در ذیل به تفکیک کلیه خدمات این مرکز با توضیحاتی مختصر، خدمت کاربران عزیز اعلام میگردد. ضمناً کلیه خدمات انفورماتیک در این مرکز بر مبنای نرخنامه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور بوده و در بعضی موارد شامل تخفیفاتی نیز میباشد که در هنگام خرید مبالغ تخفیف ذکر شده است، ناگفته نماند که در مورد خدمات شبکه‌های کامپیوتری مواردی وجود دارد که پس از ارزیابی کارشناس، قیمت ها بطور توافقی تعیین میگردد.

خدمات شبکه و سیستم های موجود در شبکه‌های کامپیوتری

علاوه بر مشکلات فوق الذکر، ممکن است برای سیستم های تحت شبکه نیز مشکلاتی فراهم آید؛ همچون عدم دسترسی به شبکه داخلی، عدم اجازه ورود کاربران به سیستم و شبکه، در اختیار گذاشتن اینترنت فقط برای تعدادی از کاربران در شبکه، محدود نمودن کاربران در استفاده از منابع سیستمها همچون نرم افزارها و سخت افزارهای موجود، تخصیص پهنای باند مشخص به کاربران، بهینه سازی سرعت و دسترسی به شبکه، طراحی، پیاده‌سازی، راه‌اندازی و عیب یابی تمامی مشکلات شبکه‌ای سازمانها و اداراتی که نقل مکان کرده اند و یا به‌تازگی خواهان راه‌اندازی شبکه‌ی خود میباشند و یا هر مسئله و مشکل دیگری که برای سیستم ها و شبکه‌های کامپیوتری ممکن است بوجود آید.

خدمات سیستم های مستقل

شامل: کلیه خدمات کامپیوترهایی که در محل کار و یا منزل احتیاج به پشتیبانی دارند. همچون بوت نشدن، ویروسی شدن، پاک شدن اطلاعات، قطع شدن اینترنت، کند شدن عملیات و هر عیب دیگری که ممکن است برای یک سیستم بوجود آید.

خدمات وب سایت های اینترنتی

شامل: طراحی، راه‌اندازی، پشتیبانی و بهینه سازی سایت های اینترنتی و هر آنچه که در پیشبرد یک کسب و کار نیاز است را ارائه میدهد و همچنین راهکار و ایده‌های مختلف برای کسانی که خواهان راه‌اندازی یک کسب و کار مستقل برای خود هستند.

خدمات مربوط به کسب و کارهای الکترونیکی

این مرکز افتخار دارد کلیه خدمات مربوط به کسب و کارهای الکترونیکی مشتریان را همچون طراحی، راه‌اندازی، پشتیبانی و بهینه‌سازی سایت های اینترنتی و هر آنچه که در پیشبرد یک کسب و کار نیاز است را ارائه دهد و همچنین ارائه ایده‌های مختلف برای کسانی که خواهان راه‌اندازی یک کسب و کار مستقل برای خود هستند.

آموزش شبکه‌های کامپیوتری

شامل: شبکه‌های با زیر ساخت سیمی (Wired)، بیسیم (Wireless)، شبکه‌های تحت سیستم عامل مایکروسافت (Microsoft Networks)، سیستم عامل IOS سیسکو (Cisco IOS) و شبکه‌های مبتنی بر تکنولوژی میکروتیک می‌باشد.

آموزش علوم کامپیوتر

شامل: کاربری کامپیوتر، نصب و راه‌اندازی سیستم عامل، عیب یابی مشکلات بوجود آمده، مونتاژ و پیاده‌سازی سیستم های کامپیوتری، کاربری کلیه نرم افزارهای اداری، (همچون نرم افزارهای بسته مایکروسافت آفیس و …) گرافیکی، (همچون نرم افزارهای فتوشاپ، اتوکد، فلش و …) برنامه‌نویسی (همچون زبانهای سی شارپ، SQL, PHP, ASP.NET, Assembly و …) می‌باشد.

آموزش کسب و کار الکترونیک

شامل: اصول، مزایا، نحوه راه‌اندازی کسب و کار الکترونیک، بهینه‌سازی سایت، شیوه بازاریابی الکترونیکی، تبدیل کاربران به مشتریان دائمی و تمامی مواردیکه به نوعی در پیشبرد کسب و کار نیاز است.


صاحب امتیاز: حمیدرضا مسعودی

همراه: ۸۲۸۴ ۵۰۳ ۰۹۱۵
پست الکترونیک: hr71massoudi@hotmail.com
***رضایت شما رضایت ماست***