مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان | خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و سایتهای اینترنتی 

صاحب امتیاز مرکز

صاحب امتیاز مرکز

حمیدرضا مسعودی

صاحب امتیاز مرکز

Linkedin

معرفی صاحب امتیاز مرکز


مهندس حمیدرضا مسعودی از سال 1380 بطور حرفه ای وارد حوزه فن آوری اطلاعات شد، با پشتکار و علاقه به این حوزه شروع به ارتقاء سطح علمی و عملی خود نمود.
پس از چند سال و با پیشنهاد یکی از استاتید دانشگاه، احساس نمود که در زمینه شبکه‌های کامپیوتری میتواند مفیدتر واقع شود و بیشتر وقت خود را در زمینه شبکه‌های سیمی و بی‌سیم، تحت سیستم عاملهای ویندوز سرور مایکروسافت و سیسکو سیستم ادامه داد.
در این میان با توجه به وضعیت اقتصادی بعضی از شرکت‌ها، احساس نمود برای پایین آوردن هزینه زیرساخت، نیاز است که در زمینه زیرساخت با تکنولوژی میکروتیک، آشنا شده و مهارت خود را در این زمینه نیز بالا ببرد. چرا که بعضی از شرکت‌ها قادر به تقبل هزینه‌های بالای تجهیزات سیسکو نبوده و از طرفی خواهان امنیت و ارتقاء سطح کارایی شبکه خود، نسبت به هزینه تمام شده، می‌باشند.
لذا بر این مبنا، تکنولوژی میکروتیک را میتوان جایگزین نمود. هر چند که هر کدام نسبت به هزینه انجام شده کارایی خاص خودشان را دارند، اما نسبت به هزینه تمام شده، میکروتیک میتواند بسیاری از نیازهای لازم را برآورده سازد.
مهندس حمیدرضا مسعودی در این میان احساس نمود که فعالیت خود را از موقعیت مکانی فعلی فراتر ببرد و احساس نیاز در زمینه کسب و کار الکترونیک نمود تا با تلفیق دانش و آگاهی فعلی، علم و تجربه خود را بصورت برخط در اینترنت، به هموطنان عزیز ارائه دهد. لذا در حین کسب تجربه‌های بیشتر، بدنبال آموزش کسب و کار الکترونیک رفت و در این حوزه نیز مهارت‌هایی کسب نمود که حاصل آن راه اندازی سایت فعلی به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه فن‌آوری اطلاعات گردید.
مهندس حمیدرضا مسعودی از کلیه بازدید کنندگان و مشتریان گرامی تقاضا دارد، با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، ما را در ارائه خدمات با کیفیت عالی راهنمایی، تا هر چه بیشتر بتوانیم رضایت مشتریان خود را بیش از پیش داشته و شاهد کسب و کاری عالی و با خدمات منحصر به فرد باشیم.

به امید تلاش بیش از پیش از طرف ما و کسب رضایت شما سروران گرامی