مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان - قوانین و مقررات فروشگاه 

قوانین و مقررات فروشگاه

قوانین و مقررات فروشگاه مرکز خدمات انفورماتیک ایزی سرویس پارسیان
قوانین و مقررات
قوانین و مقررات در این سایت شامل موارد ذیل میباشد که هر کدام به تفصیل توضیح داده شده است. امیدواریم رضایت کاربران و مشتریان گرامی را به نحو شایسته ای برآورده سازیم.
1. قوانین کلی
2. حریم خصوصی
3. انتظار ما از کاربران و مشتریان گرامی
4. انتقادات، پیشنهادات و شکایات
5. شرایط و ضوابط استفاده از سایت
6. شرایط و ضوابط خدمات و فروش کالا
7. شرایط حمل، تحویل کالا و ارایه خدمات
8. شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا و ارایه خدمات

قوانین کلی
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما، برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی مرکز ایزی سرویس پارسیان به آدرس https://networkserviceonline.com است.ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم. و ملاک ارتباط از طرف ما با شما تنها مشخصاتی است که شما سروران گرامی در پایگاه ما ثبت نموده اید.
فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان، هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر https://networkserviceonline.com ندارد.
برای تماس با ما، فقط آدرس های ذکر شده در بخش تماس با ما، جواب گوی شما عزیزان هستند. اگر می خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرسها ایمیل کنید.
قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید تا ما بتوانیم خدمات شایان و رضایت بخشی برای شما داشته باشیم.
اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده ننمایید. مرکز ایزی سرویس پارسیان سرویس خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه داشته باشید.
این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و مشتریان عزیز ایزی سرویس پارسیان با این مرکز می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما عزیزان، موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.
ایزی سرویس پارسیان این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست. لذا به مشتریان گرامی توصیه میشود، قبل از انجام هر گونه ثبت سفارش و استفاده از این سایت، از قوانین و مقررات بروز شده، مطلع گردند.
ایزی سرویس پارسیان این حق را دارد که به صلاحدید خودش ارائه این سرویس و خدمات را قطع کند و یا اینکه ارائه آنرا به صورت موقت متوقف نماید و برای اینکه هیچگونه حساب و کتابی بین ما و مشتریان عزیزمان نباشد، قطع دایمی این سرویس را از قبل اطلاع رسانی می نماید.
شما بعنوان کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود. لذا به شما کاربران و مشتریان گرامی توصیه میگردد، هر از گاهی این صفحه را مرور فرموده و از قوانین و مقرارت احتمالی جدید مطلع گردند.

حریم خصوصی
هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد.
ایزی سرویس پارسیان این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود. (به جز مشتریانی که در حین فرایند سفارش نا تمام هستند.)
بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، ایزی سرویس پارسیان متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.
انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات بوسیله ایمیل نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. ایزی سرویس پارسیان مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود و به هر حال بار امانتی بر دوش ما می گذارد. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

انتظار ما از کاربران و مشتریان گرامی
استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد، مجاز نیست.
همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر اینست که رضایت شما کاربران و مشتریان گرامی فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند.
ایزی سرویس پارسیان به دلیل اینکه گاهی اوقات سایت خودش را بروز رسانی می نماید، لذا از کاربران و مشتریان گرامی بدلیل اینکه سایت، برای مدت کوتاهی از دسترس خارج میشود، از قبل عذرخواهی مینماید. و انتظار صبوری از طرف شما سروران گرامی را دارد. هر چند که این بروزرسانی را سعی داریم در ساعات کم ترافیک انجام دهیم.

انتقادات، پیشنهادها و شکایات
کاربران و مشتریان ارجمند، چنانچه هرگونه مشکلی با هر یک از پرسنل ما و یا خدمات سایت داشتید، می توانید به ما ایمیل بزنید و یا در قسمت ثبت انتقادات، پیشنهادات و شکایات، در منوی تماس با ما، ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما عزیزان در این زمینه به ما می دهید کاملتر باشد، رسیدگی ما بهتر و رضایتمند تر خواهد بود. لطف فرمایید و ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید.
اما چنانچه شما این جزئیات را برای ما مشخص ننمایید، مطمئنا به شکایت شما رسیدگی نخواهد شد و ما نیز به اجبار شرمنده شما خواهیم بود. منتظر انتقادات، پیشنهادهای سازنده و حتی شکایات شما عزیزان هستیم. اطمینان داشته باشید صاحب امتیاز این سایت (مهندس حمیدرضا مسعودی) با کمال افتخار پیام‌های شما سروران را جدی خواهد گرفت.

شرایط و ضوابط استفاده از سایت
• استفاده ازسایت و خدمات ایزی سرویس پارسیان به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذکرشده تلقی می گردد.
• خرید کالا و دریافت خدمات از ایزی سرویس پارسیان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
• خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این مرکز بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@NetworkServiceOnline.Com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
• اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده درفروشگاه ایزی سرویس پارسیان در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه ایزی سرویس پارسیان مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
• کاربران هنگام سفارش ملزم می باشند اطلاعات صحیح، کامل و حتی شماره همراه خود را جهت ارتباط در مواقع ضروری، در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و کاربران و مشتریان عزیز خود عواقب آن را می پذیرند.
• فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
• تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا ویا ارایه خدمات باشد.
• سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

شرایط و ضوابط خدمات و فروش کالا
• از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان، سایت https://networkserviceonline.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده، به عنوان خریدار تلقی می شوند.
• فروش کالا و ارایه خدمات، بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان درج نموده است.
• ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده ویا خدمات درخواستی، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده است. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به جز خدمات آنلاین، به ارزش کالا یا خدمات اضافه می شود، هزینه ارسال و یا ایاب و ذهاب است.
• مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان، در هنگام ثبت سفارش درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا و ارایه خدمات، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل و یا ارایه خدمات دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده، سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
• در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا ویا ارایه خدمات را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
• خریدار با تحویل کالای ارسالی ویا خدمات ارایه شده و همچنین امضای برگه دریافت کالا یا خدمات، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا و خدمات ابراز می نماید.

شرایط حمل، تحویل کالا و ارایه خدمات
مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
• مکان تحویل کالا و ارایه خدمات، نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید و تغییر نشانی پس از شروع فرآیند ارایه خدمات، به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
• ساعت تحویل کالای خریداری شده ویا خدمات درخواستی، بسته به زمان توافق شده ما با شما و حضور مامور ما حداکثر با ۲ (دو) ساعت اختلاف، در زمان توافق، انجام خواهد شد. (این فاصله زمانی را مد نظر داشته باشید.)
• پرداخت و دریافت هرگونه هزینه و مبلغی به جز آنچه در سایت هنگام ثبت سفارش، توسط مشتری پرداخت میگردد، مجاز نیست و مشتریان گرامی با امضاء نمودن فرم تحویل کالا و خدمات ارایه شده، به فرآیند خرید خود پایان میدهند.
• پس از شروع فرایند ارایه خدمات، مشخصات کارشناس ما (نام و فامیل) جهت اطمینان از شخصی که قرار است، در محل خریدار حضور بهمرساند و به منظور جلوگیری از سوء‌استفاده های احتمالی، برای خریدار پیامک و یا ایمیل ارسال می‌شود و خریدار مجاز است کارت شناسایی کارشناس ما که ممهور به مهر مرکز ایزی سرویس پارسیان میباشد را درخواست و اطمینان حاصل فرمایند.
• زمان شروع فرایند ارایه خدمات، بسته به ترافیک کاری از لحظه ثبت سفارش و واریز وجه و صدور صورتحساب، شروع، و حداکثر تا یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد).
• در سفارشات آنلاین که فرآیند خرید، به منظور دریافت فایل آموزشی میباشد، مشتریان گرامی بلافاصله پس از اتمام فرآیند خرید و ثبت سفارش و انتقال وجه از طریق درگاه بانک، لینک دریافت فایل برای آنان ارسال خواهد شد.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا و ارایه خدمات
الف) حق انصراف
• قبل از ارسال کالا و اعزام کارشناس: در صورت انصراف از دریافت کالا و یا درخواست خدمات، پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا و یا اعزام کارشناس جهت ارایه خدمات، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
• بعد از ارسال کالا ویا اعزام کارشناس: بدلیل اینکه پروسه ارسال کالای درخواستی شما، توسط کارشناس ما شروع شده است و در لحظه تحویل، سالم تحویل خواهید گرفت، لذا پس از استفاده از آن به هیچ وجه قابل استرداد نیست. ولی قبل از اینکه کارشناس ما آنرا برای شما از بسته بندی باز نماید، حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان پس از کسر هزینه ایاب و ذهاب، باقیمانده مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به حساب بانکی شما مسترد خواهد کرد. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)
• در مورد ارایه خدمات نیز، چنانچه پس از اعزام کارشناس به محل مشتری، از ارایه خدمات منصرف شوند، تنها هزینه ایاب و ذهاب کسر شده و باقیمانده فاکتور خرید، در اسرع وقت به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

ب) گارانتی
• مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد). اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش، از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.
• کلیه خدمات نرم افزاری پس از ارایه خدمات و انجام آزمایش توسط کارشناس و مشتری، پس از ترک محل توسط کارشناس ما، دیگر شامل هیچگونه گارانتی نخواهد بود.
مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی ایزی سرویس پارسیان شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایت https://networkserviceonline.com می‌باشد.