مرکز ایزی سرویس پارسیان، یک مرکز آموزشی – خدماتی – فروشگاهی بوده که در آن بسیاری از خدمات و مطالب آموزشی در خصوص سیستمها و شبکه های کامپیوتری و کسب و کار الکترونیک بصورت آنلاین و حضوری ارائه می گردد. در ذیل به تفکیک کلیه خدمات این مرکز با توضیحاتی مختصر، خدمت کاربران عزیز اعلام میگردد.

ضمناً کلیه خدمات انفورماتیک در این مرکز بر مبنای نرخنامه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور بوده و در بعضی موارد شامل تخفیفاتی نیز میباشد که در هنگام خرید مبالغ تخفیف ذکر شده است، ناگفته نماند که در مورد خدمات شبکه های کامپیوتری مواردی وجود دارد که پس از ارزیابی کارشناس، قیمت ها بطور توافقی تعیین میگردد.

———————————-

آموزش کسب و کار الکترونیک

شامل: اصول، مزایا، نحوه راه اندازی کسب و کار الکترونیک، بهینه سازی سایت، شیوه بازاریابی الکترونیکی، تبدیل کاربران به مشتریان دائمی و تمامی مواردیکه به نوعی در پیشبرد کسب و کار نیاز است.

———————————

آموزش شبکه های کامپیوتری

شامل: شبکه های با زیر ساخت سیمی (Wired)، بیسیم (Wireless)، شبکه های تحت سیستم عامل مایکروسافت (Microsoft Networks)، سیستم عامل IOS سیسکو (Cisco IOS) و شبکه های مبتنی بر تکنولوژی میکروتیک می باشد.

———————-

آموزش علوم کامپیوتر

شامل: کاربری کامپیوتر، نصب و راه اندازی سیستم عامل، عیب یابی مشکلات بوجود آمده، مونتاژ و پیاده سازی سیستم های کامپیوتری، کاربری کلیه نرم افزارهای اداری، (همچون نرم افزارهای بسته مایکروسافت آفیس و …) گرافیکی، (همچون نرم افزارهای فتوشاپ، اتوکد، فلش و …) برنامه نویسی (همچون زبانهای سی شارپ، SQL, PHP, ASP.NET, Assembly و …) می باشد.

——————————

خدمات سیستم های مستقل

 شامل: کلیه خدمات کامپیوترهایی که در محل کار و یا منزل احتیاج به پشتیبانی دارند. همچون بوت نشدن، ویروسی شدن، پاک شدن اطلاعات، قطع شدن اینترنت، کند شدن عملیات و هر عیب دیگری که ممکن است برای یک سیستم بوجود آید.

—————————————————————–

خدمات شبکه و سیستم های موجود در شبکه های کامپیوتری

علاوه بر مشکلات فوق الذکر، ممکن است برای سیستم های تحت شبکه نیز مشکلاتی فراهم آید؛ همچون عدم دسترسی به شبکه داخلی، عدم اجازه ورود کاربران به سیستم و شبکه، در اختیار گذاشتن اینترنت فقط برای تعدادی از کاربران در شبکه، محدود نمودن کاربران در استفاده از منابع سیستمها همچون نرم افزارها و سخت افزارهای موجود، تخصیص پهنای باند مشخص به کاربران، بهینه سازی سرعت و دسترسی به شبکه، طراحی، پیاده سازی، راه اندازی و عیب یابی تمامی مشکلات شبکه ای سازمانها و اداراتی که نقل مکان کرده اند و یا به تازگی خواهان راه اندازی شبکه ی خود میباشند و یا هر مسئله و مشکل دیگری که برای سیستم ها و شبکه های کامپیوتری ممکن است بوجود آید.

————————————————-

خدمات مربوط به کسب و کارهای الکترونیکی

این مرکز افتخار دارد کلیه خدمات مربوط به کسب و کارهای الکترونیکی مشتریان را همچون طراحی، راه اندازی، پشتیبانی و بهینه سازی سایت های اینترنتی و هر آنچه که در پیشبرد یک کسب و کار نیاز است را ارائه دهد و همچنین ارائه ایده های مختلف برای کسانی که خواهان راه اندازی یک کسب و کار مستقل برای خود هستند.

—————————————–

خدمات راه اندازی و پشتیبانی اینترنت

این مرکز، افتخار دارد که کلیه خدمات اینترنتی مشتریان اعم از ثبت نام اولیه، شارژ حجمی اضافی، فروش IP استاتیک، تحویل مودم در محل، راه اندازی و کانفیگ مودم در محل و سایر خدمات مربوطه را انجام دهد.

————————————-

صاحب امتیاز: حمیدرضا مسعودی

همراه: ۸۲۸۴ ۵۰۳ ۰۹۱۵

پست الکترونیک: hr71massoudi@hotmail.com

***رضایت شما رضایت ماست***

صفحه اصلی  |  مطالب آموزشی  |  فروشگاه  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات   |  ثبت شکایات |  درخواست همکاری  |  سئوالات متداول  |  دلیل خرید از ما